poskladajsidom
postav si ho
bývaj ekonomicky
a choď na dovolenku
.... alebo splať predčasne úver

Výstavba domov na kľuč

Vašu stavbu zrealizujeme kompletne na kľúč podľa spracovanej projektovej dokumentácie,

Je pre nás jednoduchšie, ak riešime výstavbu podľa nášho projektu. V prípade, že sa rozhodnete pre nami spracovaný projekt, tento Vám vieme dodať za 1 Euro.  Pričom za 1 Euro Vám vieme realizovať aj inžiniersku činnosť – konkr. vybavíme za Vás stavebné povolenie, vyjadrenia správcov sietí a zabezpečíme montáž vodomeru a elektromeru. Stačí ak s nami podpíšete zmluvu o výstavbe rodinného domu na kľúč súčasne so splnomocnením že pre Vás môžeme realizovať inžiniersku činnosť a všetko potrebné vybavíme za Vás. Za symbolické Euro. Vy si len vyberiete rodinný dom z nášho portfólia, a my Vám vybavíme stavebné povolenie, napojenie na inžinierske siete, samotnú výstavbu na kľúč a kolaudáciu.

Ako je vyššie uvedené, ak Vám budeme realizovať výstavbu rodinného domu na kľúč, je pre nás samozrejmé, že Vám vybavíme aj kolaudačné rozhodnutie o úžívaní stavby. Na konci výstavby Vám odovzdáme stavebný denník, všetky potrebné revízne správy, zápisy o tlakových skúškach rozvodov vody, kanalizácie a plynu, doklady o odvoze a zneškodnení odpadov a kompletne všetky ostatné papiere a dokumenty ktoré budú potrebné ku kolaudácii stavby. A kompletne celý proces kolaudácie stavby vybavíme miesto Vás.

Práve túžba byť lepším ako ostatní, je hnací motor, ktorý ľudí posúva vpred. Vždy chceme mať profesionálny prístup ku klientovi a ponúknuť kompletný servis. Od realizácie projektovej dokumentácie vo všetkých stupňoch, cez zhotovenie prezentačných materiálov potrebných pre oslovenie prípadných spoluinvestorov alebo konečných zákazníkov, komunikáciu s potenciálnymi dodávateľmi a zrealizovanie kompletného dodania stavby na kľúč v tej najvyššej možnej kvalite. Počas konzultácii, či už u nás v kancelárii alebo priamo na stavbe sme pripravení viesť dialóg, kedy sa snažíme pochopiť Vašu víziu a prijať ju za svoju aby sme Vám ju pomohli rozvíjať, alebo oponovať, alternovať ju, resp. ju od základu úplne zmeniť. Samozrejme vždy s logickým zdôvodnením.

poskladajsidom
postav si ho
bývaj ekonomicky
a choď na dovolenku
.... alebo splať predčasne úver
dom pre rodičov
+ dom pre malú rodinu
= spoločné bývanie v jednom dome

Máme skúsenosti aj s developerskými projektami. Od návrhu až po Váš vlastný web. 

Skúste si pozrieť našu hlavnú myšlienku návrhov našich rodinných domov. Veríme že vás zaujme.

Odkomunikujeme všetko potrebné za vás, či už na stavebnom úrade alebo príslušných správnych orgánoch. 

Väčšina z našich domov je navrhnutá tak, aby sa časom vedeli zväčšiť alebo aby sa navzájom dali spolu spájať. Alebo sa dá neskôr takýto malý dom využívať ako rekreačná chatka, bývanie pre babku a dedka, ktorí sa chcú presťahovať z panelákového bytu a stačí im 50 m2 obytnej plochy.

Kontaktné údaje na stavebné partie, živnostníkov alebo stavebné firmy, ktoré sa špecializujú na jednotlivé stavebné práce vo Vašom regióne

Spolupracujeme s najlepšími vo všetkých oblastiach. Okrem projektu rodinného domu a jeho výstavby vám chceme pomôcť zabezpečiť aj jeho financovanie.

Skúste si s nami poskladať svoj ideálny dom. Ak by ste sa predsa len neodvážili bývať s rodičmi, vždy sa dá navrhnúť dvojdom alebo trojdom v ktorom budete b ývať s kamarátmi.

Ak Vás neoslovil žiadny z našich katalógových domov, vieme Vám navrhnúť a postaviť dom presne podľa Vašich predstáv. 

Chceme aby sa naše myšlienky a naše rodinné domy realizovali, preto vám chceme viac povedať o výstavbe domov svojpomocne. 

Spolupracujeme s najlepšiimi. Pozrite si zoznam našich partnerov ktorí Vám pomôžu vo Vašom sne bývať v rodinnom dome.

Vašu stavbu zrealizujeme na kľúč podľa našej projektovej dokumentácie Dom vieme odovzdať ako hrubú stavbu, ako holodom alebo stavbu na kľúč.

Kontaktujte nás s akoukoľvek otázkou. Nie nadarmo sa hovorí, kto sa veľa pýta, veľa sa dozvie. Neexistuje žiadna hlúpa otázka.