poskladajsidom
postav si ho
bývaj ekonomicky
a choď na dovolenku
.... alebo splať predčasne úver

Partneri pre výstavbu

Nič Vám nebráni, aby ste si od nás zobrali len projektovú dokumentáciu rodinného domu a postavili si ho kompletne celý sám. Nebudeme Vás od toho odhovárať, je treba ale objektívne zvážiť svoje sily a možnosti.  Ak si netrúfnete zrealizovať stavbu kompletne celého rodinného domu, môžete zrealizovať len tie stavebné činnosti, na ktoré si trúfate. Na tie, na ktoré si netrúfnete, sa ale radšej dohodnite s profesionálmi. Aby ich zrealizovali namiesto Vás. V závislosti na tom, v ktorej časti SR bývate, si môžete na našej stránke nájsť kontakt na jednotlivé stavebné partie, živnostníkov alebo stavebné firmy, ktoré robia špecializované stavebné práce. Je ale potrebné si uvedomiť, že v prípade výstavby svojpomocne, je potrebné uvažovať aj so stavebným dozorom, ktorý vie individuálne oddozorovať každú jednu stavebnú činnosť. 

Filters

Test 4

Kraj:
Okres:
Typ práce:
Mobil:
Email:

Helbichová Magdaléna, akad.arch.

Kraj:
Okres:
Typ práce:
Mobil:
Email:

Test 2

Kraj:
Okres:
Typ práce:
Mobil:
Email:

Test1

Kraj:
Okres:
Typ práce:
Mobil:
Email:
poskladajsidom
postav si ho
bývaj ekonomicky
a choď na dovolenku
.... alebo splať predčasne úver
dom pre rodičov
+ dom pre malú rodinu
= spoločné bývanie v jednom dome

Máme skúsenosti aj s developerskými projektami. Od návrhu až po Váš vlastný web. 

Skúste si pozrieť našu hlavnú myšlienku návrhov našich rodinných domov. Veríme že vás zaujme.

Odkomunikujeme všetko potrebné za vás, či už na stavebnom úrade alebo príslušných správnych orgánoch. 

Väčšina z našich domov je navrhnutá tak, aby sa časom vedeli zväčšiť alebo aby sa navzájom dali spolu spájať. Alebo sa dá neskôr takýto malý dom využívať ako rekreačná chatka, bývanie pre babku a dedka, ktorí sa chcú presťahovať z panelákového bytu a stačí im 50 m2 obytnej plochy.

Kontaktné údaje na stavebné partie, živnostníkov alebo stavebné firmy, ktoré sa špecializujú na jednotlivé stavebné práce vo Vašom regióne

Spolupracujeme s najlepšími vo všetkých oblastiach. Okrem projektu rodinného domu a jeho výstavby vám chceme pomôcť zabezpečiť aj jeho financovanie.

Skúste si s nami poskladať svoj ideálny dom. Ak by ste sa predsa len neodvážili bývať s rodičmi, vždy sa dá navrhnúť dvojdom alebo trojdom v ktorom budete b ývať s kamarátmi.

Ak Vás neoslovil žiadny z našich katalógových domov, vieme Vám navrhnúť a postaviť dom presne podľa Vašich predstáv. 

Chceme aby sa naše myšlienky a naše rodinné domy realizovali, preto vám chceme viac povedať o výstavbe domov svojpomocne. 

Spolupracujeme s najlepšiimi. Pozrite si zoznam našich partnerov ktorí Vám pomôžu vo Vašom sne bývať v rodinnom dome.

Vašu stavbu zrealizujeme na kľúč podľa našej projektovej dokumentácie Dom vieme odovzdať ako hrubú stavbu, ako holodom alebo stavbu na kľúč.

Kontaktujte nás s akoukoľvek otázkou. Nie nadarmo sa hovorí, kto sa veľa pýta, veľa sa dozvie. Neexistuje žiadna hlúpa otázka.