poskladajsidom
postav si ho
bývaj ekonomicky
a choď na dovolenku
.... alebo splať predčasne úver

Výstavba domov svojpomocne

Uvedomujeme si, že nielen my, ale hlavne to čo po nás zostane, je súčasťou tohto sveta a preto sa s čoraz väčším dôrazom snažíme prispieť k riešeniu jeho problémov. Neustále sa rozhodujeme prečo áno a prečo nie. Neustále o tom diskutujeme. Jedným z hlavných problémov prečo je bývanie pre ľudí v domoch nedostupné, je nedostatok financií. Prvú časť sme vyriešili návrhom domov s menšími, ale plošne dostačujúcimi úžitkovými plochami. Navrhli sme domy ktoré vedia rásť a ktoré sa vedia spájať. Chceme aby sa naše myšlienky a naše domy realizovali, preto Vám chceme viac povedať o výstavbe domov svojpomocne.

Pripravujeme blog o výstavbe rodinného domu svojpomocne, zároveň si ale uvedomujeme, že nie všetky stavebné činnosti ste schopní zrealizovať svojpomocne. Preto Vám chceme poskytnúť kontakt na jednotlivé stavebné partie, živnostníkov alebo stavebné spoločnosti ktoré sa špecializujú na konkrétne stavebné činnosti. V našom ponímaní je výstavba domu svojpomocne aj ak si na základe vlastného uváženia na každú konkrétnu činnosť dohodnete konkrétnu stavebnú partiu ktorá sa presne špecializuje na konkrétnu stavebnú činnosť. A stanete sa generálnym manažérom stavby. Tej vlastnej. Je ale potrebné si uvedomiť, že v prípade výstavby svojpomocne, je potrebné uvažovať aj so stavebným dozorom, ktorý vie individuálne oddozorovať každú jednu stavebnú činnosť.  Nič Vám nebráni si niektoré stavebné činnosti na ktoré si trúfate realizovať sám. Na tie, na ktoré si netrúfnete, sa ale dohodnite s profesionálmi. Aby ich zrealizovali namiesto Vás. V závislosti na tom, v ktorej časti SR bývate, si môžete na našej stránke nájsť kontakt na jednotlivé stavebné partie, živnostníkov alebo stavebné firmy, ktoré robia špecializované stavebné práce.

poskladajsidom
postav si ho
bývaj ekonomicky
a choď na dovolenku
.... alebo splať predčasne úver
dom pre rodičov
+ dom pre malú rodinu
= spoločné bývanie v jednom dome

Máme skúsenosti aj s developerskými projektami. Od návrhu až po Váš vlastný web. 

Skúste si pozrieť našu hlavnú myšlienku návrhov našich rodinných domov. Veríme že vás zaujme.

Odkomunikujeme všetko potrebné za vás, či už na stavebnom úrade alebo príslušných správnych orgánoch. 

Väčšina z našich domov je navrhnutá tak, aby sa časom vedeli zväčšiť alebo aby sa navzájom dali spolu spájať. Alebo sa dá neskôr takýto malý dom využívať ako rekreačná chatka, bývanie pre babku a dedka, ktorí sa chcú presťahovať z panelákového bytu a stačí im 50 m2 obytnej plochy.

Kontaktné údaje na stavebné partie, živnostníkov alebo stavebné firmy, ktoré sa špecializujú na jednotlivé stavebné práce vo Vašom regióne

Spolupracujeme s najlepšími vo všetkých oblastiach. Okrem projektu rodinného domu a jeho výstavby vám chceme pomôcť zabezpečiť aj jeho financovanie.

Skúste si s nami poskladať svoj ideálny dom. Ak by ste sa predsa len neodvážili bývať s rodičmi, vždy sa dá navrhnúť dvojdom alebo trojdom v ktorom budete b ývať s kamarátmi.

Ak Vás neoslovil žiadny z našich katalógových domov, vieme Vám navrhnúť a postaviť dom presne podľa Vašich predstáv. 

Chceme aby sa naše myšlienky a naše rodinné domy realizovali, preto vám chceme viac povedať o výstavbe domov svojpomocne. 

Spolupracujeme s najlepšiimi. Pozrite si zoznam našich partnerov ktorí Vám pomôžu vo Vašom sne bývať v rodinnom dome.

Vašu stavbu zrealizujeme na kľúč podľa našej projektovej dokumentácie Dom vieme odovzdať ako hrubú stavbu, ako holodom alebo stavbu na kľúč.

Kontaktujte nás s akoukoľvek otázkou. Nie nadarmo sa hovorí, kto sa veľa pýta, veľa sa dozvie. Neexistuje žiadna hlúpa otázka.