poskladajsidom
postav si ho
bývaj ekonomicky
a choď na dovolenku
.... alebo splať predčasne úver

Poskladaj dom

Kontaktujte nás s akoukoľvek otázkou. Nie nadarmo sa hovorí, kto sa veľa pýta, veľa sa dozvie. Neexistuje žiadna hlúpa otázka. Je oveľa vhodnejšie, rozdiskutovať možnosti osadenia rodinného domu na predmetnej parcele a až potom si objednať projekt. Projekt vieme upraviť.

K štandardným rodinným domom si môžete navrhnúť garáž pre jedno, dve alebo až tri autá. Presne podľa Vašich potrieb. Garáž pre tri autá sa dá po vyparkovaní áut využívať napr. ako súkromná telocvičňa pre deti počas zimy alebo upršanej jesene.

Život ale niekedy píše neuveriteľné príbehy. Každý náš dom je navrhnutý tak, aby vedel slúžiť pre viac generácií. Mladý pár bez detí nepotrebuje na začiatok fungovania vo vlastnom dome 3 spálne a 2 kúpelne. Tie sa dajú v našich projektoch zrealizovať až neskôr. Keď prídu deti a zlepší sa ekonomická situácia. Väčšina z našich domov je navrhnutá tak, aby sa časom vedeli zväčšiť alebo aby sa navzájom dali spolu spájať.  Alebo sa dá neskôr takýto malý dom využívať ako rekreačná chatka, bývanie pre babku a dedka, ktorí sa chcú presťahovať z panelákového bytu a stačí im 50 m2 obytnej plochy s benefitom záhradky, lacnejších energií a bezproblémového parkovania.

Najkrajšie príbehy vieme nájsť aj v tradičných slovenských rozprávkach. Ako v tej o 3-och grošoch. Viete si navrhnúť dvojdom, v ktorom môžu žiť dve generácie. Pre babku a dedka stačí spomenutých 50 m2 a pre mladú rodinu napr. 90 m2.  Veľa mladých ľudí sa bojí bývania s rodičmi, resp. svokrovcami. My si ale myslíme, že keď sú v dvojdome, resp. v rodinnom dome s dvomi bytovými jednotkami dve samostatné kuchyne, dva samostatné vstupy, kúpeľne a spálne, spoločné bývanie môže byť ideálne pre obe generácie. Aj z hľadiska ekonomiky výstavby, kúpy pozemku, alebo samotných benefitov spoločného bývania. Dedko a babka vedia postrážiť deti a keď bude časom treba zaopatriť dedka a babku, tí budú mať peknú jeseň života v podobe bývania v peknom malom dome s bezbariérovou kúpelňou, so záhradkou a hlavne blízko pri svojich deťoch, ktoré im vedia vrátiť čo dostali požičané. Presne ako v rozprávke o 3-och grošoch.

Ako sme napísali na začiatku Neexistuje žiadna hlúpa otázka. Skúste si s nami poskladať svoj ideálny dom.  Ak by ste sa predsa len neodvážili bývať s rodičmi, vždy sa dá navrhnúť dvojdom alebo trojdom v ktorom budete bývať s kamarátmi. Je oveľa vhodnejšie, rozdiskutovať možnosti osadenia rodinného domu na predmetnej parcele a až potom si objednať projekt. Projekt vieme vždy upraviť. 

poskladajsidom
postav si ho
bývaj ekonomicky
a choď na dovolenku
.... alebo splať predčasne úver
dom pre rodičov
+ dom pre malú rodinu
= spoločné bývanie v jednom dome

Máme skúsenosti aj s developerskými projektami. Od návrhu až po Váš vlastný web. 

Skúste si pozrieť našu hlavnú myšlienku návrhov našich rodinných domov. Veríme že vás zaujme.

Odkomunikujeme všetko potrebné za vás, či už na stavebnom úrade alebo príslušných správnych orgánoch. 

Väčšina z našich domov je navrhnutá tak, aby sa časom vedeli zväčšiť alebo aby sa navzájom dali spolu spájať. Alebo sa dá neskôr takýto malý dom využívať ako rekreačná chatka, bývanie pre babku a dedka, ktorí sa chcú presťahovať z panelákového bytu a stačí im 50 m2 obytnej plochy.

Kontaktné údaje na stavebné partie, živnostníkov alebo stavebné firmy, ktoré sa špecializujú na jednotlivé stavebné práce vo Vašom regióne

Spolupracujeme s najlepšími vo všetkých oblastiach. Okrem projektu rodinného domu a jeho výstavby vám chceme pomôcť zabezpečiť aj jeho financovanie.

Skúste si s nami poskladať svoj ideálny dom. Ak by ste sa predsa len neodvážili bývať s rodičmi, vždy sa dá navrhnúť dvojdom alebo trojdom v ktorom budete b ývať s kamarátmi.

Ak Vás neoslovil žiadny z našich katalógových domov, vieme Vám navrhnúť a postaviť dom presne podľa Vašich predstáv. 

Chceme aby sa naše myšlienky a naše rodinné domy realizovali, preto vám chceme viac povedať o výstavbe domov svojpomocne. 

Spolupracujeme s najlepšiimi. Pozrite si zoznam našich partnerov ktorí Vám pomôžu vo Vašom sne bývať v rodinnom dome.

Vašu stavbu zrealizujeme na kľúč podľa našej projektovej dokumentácie Dom vieme odovzdať ako hrubú stavbu, ako holodom alebo stavbu na kľúč.

Kontaktujte nás s akoukoľvek otázkou. Nie nadarmo sa hovorí, kto sa veľa pýta, veľa sa dozvie. Neexistuje žiadna hlúpa otázka.