poskladajsidom
postav si ho
bývaj ekonomicky
a choď na dovolenku
.... alebo splať predčasne úver

Inžinierska činnosť

Ak už disponujete projektom, následne je potrebné vybaviť stavebné povolenie. Vieme miesto Vás vybaviť aj tento krok. Odkomunikujeme všetko podstatné a potrebné za Vás, priamo na stavebnom úrade, na príslušných správnych orgánoch, u správcov sietí – elektrina, voda a kanalizácia, či na iných inštitúciách a úradoch.

Je pre nás jednoduchšie, ak riešime inžiniersku činnosť pre naše projekty,  (t.j. vybavenie stavebného povolenia, predtým vyjadrenia správcov sietí k napojeniu stavby na elektrickú energiu, verejný vodovod a splaškovú kanalizáciu a následne montáž elektromeru a vodomeru)  nakoľko tie veľmi dobre poznáme, kedykoľvek z nich vieme spraviť potrebné množstvo kópií, vieme o nich debatovať so správcami sietí, príslušnými dotknutými orgánmi  a pod.

Ak Vám budeme stavbu realizovať, je pre nás samozrejmé, že Vám vybavíme aj kolaudačné rozhodnutie o úžívaní stavby. Na konci výstavby Vám odovzdáme stavebný denník, všetky potrebné revízne správy, zápisy o tlakových skúškach rozvodov vody, kanalizácie a plynu, doklady o odvoze a zneškodnení odpadov a kompletne všetky ostatné papiere a dokumenty ktoré budú potrebné ku kolaudácii stavby. A kompletne celý proces kolaudácie stavby vybavíme miesto Vás.

poskladajsidom
postav si ho
bývaj ekonomicky
a choď na dovolenku
.... alebo splať predčasne úver
dom pre rodičov
+ dom pre malú rodinu
= spoločné bývanie v jednom dome

Máme skúsenosti aj s developerskými projektami. Od návrhu až po Váš vlastný web. 

Skúste si pozrieť našu hlavnú myšlienku návrhov našich rodinných domov. Veríme že vás zaujme.

Odkomunikujeme všetko potrebné za vás, či už na stavebnom úrade alebo príslušných správnych orgánoch. 

Väčšina z našich domov je navrhnutá tak, aby sa časom vedeli zväčšiť alebo aby sa navzájom dali spolu spájať. Alebo sa dá neskôr takýto malý dom využívať ako rekreačná chatka, bývanie pre babku a dedka, ktorí sa chcú presťahovať z panelákového bytu a stačí im 50 m2 obytnej plochy.

Kontaktné údaje na stavebné partie, živnostníkov alebo stavebné firmy, ktoré sa špecializujú na jednotlivé stavebné práce vo Vašom regióne

Spolupracujeme s najlepšími vo všetkých oblastiach. Okrem projektu rodinného domu a jeho výstavby vám chceme pomôcť zabezpečiť aj jeho financovanie.

Skúste si s nami poskladať svoj ideálny dom. Ak by ste sa predsa len neodvážili bývať s rodičmi, vždy sa dá navrhnúť dvojdom alebo trojdom v ktorom budete b ývať s kamarátmi.

Ak Vás neoslovil žiadny z našich katalógových domov, vieme Vám navrhnúť a postaviť dom presne podľa Vašich predstáv. 

Chceme aby sa naše myšlienky a naše rodinné domy realizovali, preto vám chceme viac povedať o výstavbe domov svojpomocne. 

Spolupracujeme s najlepšiimi. Pozrite si zoznam našich partnerov ktorí Vám pomôžu vo Vašom sne bývať v rodinnom dome.

Vašu stavbu zrealizujeme na kľúč podľa našej projektovej dokumentácie Dom vieme odovzdať ako hrubú stavbu, ako holodom alebo stavbu na kľúč.

Kontaktujte nás s akoukoľvek otázkou. Nie nadarmo sa hovorí, kto sa veľa pýta, veľa sa dozvie. Neexistuje žiadna hlúpa otázka.